Obecny czas: 2018-09-21, 12:07 Wyszukiwanie zaawansowane

polonez caro 1.6gli 1996r. L98 by mlody

Tutaj możemy zaprezentować nasze dwuślady :)

Moderatorzy: kadetm-780, travel200, Kuubaxx, Conqeror

polonez caro 1.6gli 1996r. L98 by mlody

Postprzez mlodyfso » 2014-01-22, 23:33

witam a wiec i ja przedstawię moje 4 kółka z pod znaku fso a jest nim polonez caro w słynnym kolorze l98 z niby słynnej setki pawlakowej dla policji i inne takie wymysły bo ja kupiłem swego poldka od pierwszego właściciela a dokładnie rolnika a nie policjanta czy niewiadomo kogo tak wiec dla mnie ten mit jest obalony niewiem jak dla innych ale do rzeczy.
Polonez pochodzi z roku 1996 i ma standardową jednostkie czyli jak dla mnie niezawodną ohv'kie która ma przejechane niecałe 123tysiące i nigdy nie jeździł na gazie i tego się będę trzymał. Blacharka jak to na poloneza niestety jest do roboty i zaraz po kupnie się za nią wziąłem, jak narazie staram się wyrzucić mocowania lewarków razem z połataniem podłogi bo tam gdzie były te mocowania tam jest niestety przeżarty :/ i wymienić progi jak narazie tylko prawa strona bo jeszcze na podworku stoi kilka projektów które muszą wyjechać szybciej od mojego tak wiec zimę przestoi na dworze :/ do wymiany jest są wszystkie drzwi lewy przedni błotnik nosek tył i znając życie coś jeszcze :/ .
Jak widać na fotkach na starcie wymieniłem całe wnętrze bo tamte prześmierdło rolnikiem i została założona kierownica raid , groki , spoilerek na tylną klapę jak i oryginalna nowa atrapa orciari jeszcze szukam dokładek na zderzaki orciari , i tylnej kanapy w niebieskie krzaki.
poldka postaram się zrobić na full opcje czyli klima , wspoma , el.szyby , el. lustra , jakieś alufelgi (planuje albo oz albo riale oczywiście oryginalne :) ) , podgrzewane siedzenia i jakieś bajery które zapomniałem

dobra trochę pewnie zanudziłem ze tak się rozpisałem tak wiec dla wszystkich upragnione fotki

tak wyglądał jeszcze jak był na allegro
Image Image Image Image Image Image
i jeszcze zdjęcie znalezione w internecie jak wyglądał na przełomie czerwca bądź lipca Image

a tak jak już trafił w moje skromne łapki
Image Image Image
Image Image Image Image

a tak dziś
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
i w trakcie prac blacharskich w zeszłym tygodniu
Image Image Image ImageImage Image Image
i 3dni temu
Image Image

polonez po kupnie był kompletnym golasem jako wyposażenie przez fabrykie miał:
zagłówki kanapy tył :P
blokadę skrzyni biegów

poza fabryką dostał alarm firmy cassini który kilka dni temu z niego wymontowałem bo niewiadomo dlaczego niedziałał (mogę go sprzedać jak coś pisać na pw)
hak holowniczy który został zamontowany w 2005roku (on akurat zostaje będzie chociaż ciągnąć niewadówkie :P )

pierwszy właściciel zapłacił za niego w salonie 19 619 tyś zl 43 gr ja za niego zapłaciłem trochę mniej bo 800zl :P

a wiec jako prezent na święta złożyłem wnętrze poldka wreście to ma jakieś ręce i nogi został polepiony do kupy pod względem blacharskim i ogólnie żeby nieodstraszał teraz trochę sobie postoi i poczeka na swoje chwile :)
Image Image Image Image Image Image Image Image

teraz poldek stoi na dworze i czeka na lepsze dni (aż wreście ten mróz puści )
do poldka kupiłem nowe przełączniki podgrzewanych foteli i nowe zaślepki el. szyb

to by było na tyle odemnie jeśli ktoś to przeczytał bo dzięki wielkie a jeśli nie to dzięki chociaż za odwiedzenie tego tematu
pozdro :)
park maszyn
Romet Pony 50m2 1988r
Romet Komar 1966r
Simson sr50 1989r in progress
mlodyfso
Doradca
Doradca

Miejscowość: obrowo

Re: polonez caro 1.6gli 1996r. L98 by mlody

Postprzez naveintre » 2014-01-22, 23:58

Plany masz bardzo ambitne. Klima el.szyby... Ciekawe co z tego wyjdzie. Ale zapowiada się nieźle.
Awatar użytkownika
naveintre
Mechanik
Mechanik

Postprzez mlodyfso » 2014-01-23, 00:07

powiem tak mam dużo czasu na spełnienie tych planów bo jak poldek ma u mnie już wpisane dożywocie to te plany kiedyś napewno będą zrealizowane
el. szyby już mam gotowe tylko muszę zamontować ale to już po pomalowaniu do całego czyli po zrobieniu blacharki el. lustra też już gotowe do montażu tak naprawde to najtrudniejsze do zdobycia będzie klima ale to już ja dopadne jakiegoś poldka z klimą jako dawce i będę rwał :D
park maszyn
Romet Pony 50m2 1988r
Romet Komar 1966r
mlodyfso
Doradca
Doradca

Postprzez stachu2011 » 2014-01-23, 11:17

bardzo ladny polonez i bardzo ciekawe plany ;) ja tez planuje na wakacjach dorwac cos podobnego :)
Romet Chart 210:
viewtopic.php?f=14&t=7357
Romet Ogar 200 ( w czesciach )
viewtopic.php?f=9&t=6831
! zapraszam !
Awatar użytkownika
stachu2011
Młodszy Mechanik
Młodszy Mechanik

Miejscowość: Zamość / Wielącza

Postprzez mlodyfso » 2014-02-15, 23:19

więc śniegi puściły to ja przystąpiłem do pracy na pierwszy odeń poszło założenie deski rozdzielczej i poprowadzenie w miarę profesjonalnie wiązki podgrzewanych foteli jeszcze tylko kupić maty i na zimę jak znalazł :P jak widać kupiłem nowe przyciski podgrzewanych foteli i zaślepki el.szyb prawdopodobnie też nowe za wszystko dałem 85zl z przesyłką nawet kontrolka od foteli działa :P zdjęcie jest dowodem na to Image i foto przycisków Image i zaślepek Image
i kilka fotek poldka tak wygląda po puszczeniu śniegu :P Image Image Image Image Image Image
i korzystając z okazji że przyczepka była używana to fotki z niewiadóweczką :P Image Image i nawet kontrolka od podczepionej przyczepki działa co mnie bardzo ucieszyło :) Image
park maszyn
Romet Pony 50m2 1988r
Romet Komar 1966r
mlodyfso
Doradca
Doradca

Wróć do Dwuślady

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

x

#{title}

#{text}